Lumos DT

Nové

Unikátní přístroj LumosDT pracuje s vaší mozkovou hladinou Alfa a plní několik funkcí.

1. Funkce podpory navození mozkové hladiny Alfa
2. Výrazné přispění k plnění Vašich přání - programování LumosDT
3. Funkce usínací - přístroj umožňuje výrazně zkrátit čas vašeho usínání
4. Harmonizace prostředí, kde se Lumos DT nachází

Více informací

9 500,00 Kč

Přidat na seznam přání

Popis funkcí:

Když připojíte LumosDT na napájení, rozsvítí se čtyři hlavní světla přístroje - denní mód - a do 60 minut začne působit velmi silná harmonizační funkce.

Po připojení ke zdroji nechte minimálně 10 sekund LumosDT bez dotyku kovového senzoru (Květ života)

LumosDT se po zapojení sám nastavuje podle zjištěných hodnot okolí. Pokud se při denním módu dotknete kovového senzoru, LumosDT se přepne do módu Alfa. Modré světlo v LumosDT začne pomalu rozsvěcet a zhasínat. Intervaly mezi zhasínáním a rozsvěcením jsou naprogramovány tak, aby mozková aktivita uživatele byla nasměrována do hladiny Alfa. Intervaly modrého světla se postupně zpomalují - nejde tedy o konstantní "blikání" ale o složitý logaritmus, který umožňuje velmi rychlý vstup do hladiny Alfa i pro nezkušeného uživatele. Modré světlo bylo zvoleno zcela záměrně.

LumosDT při této funkci nemá žádný negativní vliv na sekreci melatoninu. Toto modré světlo nebude bránit vašemu usínání, naopak ho podpoří jak se dočtete dále.

LumosDT v módu Alfa pracuje po dobu cca 20 minut a poté zhasne, aby nerušil svého majitele ve spánku. Funkce harmonizační však pracuje po celou dobu, i při úplném zhasnutí LumosDT. Funkce harmonizační je však při zhasnutí světel utlumena o cca 20%. Proto je dobré ráno opět denní funkci spustit přiložením prstu na senzor denní režim ( nejdříve se spustí mód Alfa a následně denní režim ) nebo připojit časovací hodiny, které budou LumosDT spouštět ráno automaticky.